Made in Belgium

More: OiliO.com

محصولات
نمایندگی ها
تماس با ما

چرا روغن کنولا اویلیو؟!

به خاطر سطح بالای مونو چربی های اشباع نشده و منبع غنی ویتامین "ای؛" روغن کانولا هرروز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. در صد چربی این روغن 7% کمتر از روغن های دیگر است و به خاطر بهره بردن از مونو چربی های اشباع نشده، این روغن باعث کاهش کلسترول خون شده و به خاطر طعم طبیعی آن مناسب برای آشپزی، سرخ کردن و اضافه کردن به سالاد است. روغن کانولا که به روغن گیاهی هم معروف است که یکی از سه محصول در حال رشد پس از گندم و جو در بریتانیا است و در کنار بذر کتان تنها روغن داخل بطری در بریتانیا است. این روغن برگرفته از دانه های سیاه گیاه کلزا است که گیاهی موثر در ارتقاء سلامتی است. این گیاه در فصل بهار گل های زرد به وجود می آورد و. رنگ زیبای آن باعث زیبا شدن رنگ این روغن شده است. این روغن یکی از مهم ترین روغن های سفارش شده توسط متخصصین امور تغذیه است.

در مورد روغن ذرت بیشتر بدانید

نقطه دود بالا و طعم دلچسب روغن ذرت باعث شده است که این روغن مناسب برای سرخ کردن و طبخ انوع غذاها باشد. بی بو بودن این روغن باعث شده است که این روغن قابل استفاده در سالاد باشد. نبود اسیدها چرب در این روغن باعث شده است که مقاومت آن در برابر دود بالا رود و رنگ نگیرد.
بسیاری از محققان اعلام کرده اند که سطح چربی امگا 6 مرتبط با اسیدهای چرب امگا 3 باعث کاهش بسیاری از مریضی ها و افسردگی می شود.
روغن های دیگر شامل امگا 6 و امگا 3 چیزی بین 1 تا است . بعضی اوقات تا 30 هم بالا می رود. روغن ذرت با وجود بهره بردن از امگا 6 و امگا 3 در صورت معمول باید درجه ای تا 49 داشته باشد ولی درجه آن 4 به 1 یا حتی کمتر است.

روغن بادام زمینی، چیزی مثل طلا

روغن بادام دارای کلسترول پایین است که از بیماریهای قلبی جلوگیری می کند. همچنین این روغن برای از بین بردن اشتها و کمک در کاهش وزن استفاده می شود. بسیاری از این روغن برای جلوگیری از سرطان استفاده می کنند.
این روغن گاهی به صورت مستقیم روی پوست بدن استفاده می شود که موجب طراوت و شادابی پوست است و هیچ گونه ریزش مویی را سبب نمی شود.
روغن در بسیاری از مصارف داخلی و خارجی استفاده می شود و استفاده های درمانی و دارویی بسیاری دارد.
این محصول همچنین برای سلامت پوست و سلامت کودکان هم استفاده می شود. در بعضی مواقع روغن ارزان سویا هم به این روغن اضافه می شود.

نظرات شما

نمایندگی اویلیو در شهر شما

به زودی فهرست نمایندگی های جدید اعلام میشود.

تیزر های تبلیغاتی

روغن کنولا اویلیو
روغن ذرت اویلیو
روغن بادام زمینی اویلیو
روغن سرخ کردنی اویلیو

روغن آفتاب گردان اویلیو

...در حال بارگذاری